Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Dj DaBrain Scris: Sâm Mar 07, 2009 7:38 pm
D.j. DaBrain
Neconectat
Voluntar nou
Cezar Siriteanu, din Iasi.

M-am apucat de Dj-ing pe la 15 ani cand am descoperit beatmatching-ul, pe pc, cu programul BPM Studio.
La 17 ani am pus prima data "pe scule", la Dj Democracy in XS Club ( pe vremea cand era XS-ul "in groapa la Traian".
Incet incet am inceput sa ascult muzica si sa invat sa pun muzica. Prezenta mea la pupitrele cluburilor iesene este aproape 0. Mai exact, mi-am facut veacul pe la Bartender's pe vremea cand era Dj Traffic rezident, si inca vreo doua cluburi mici pe care nici nu are rost sa le amintesc.

Ma mandresc cu:
White Night Session 2007- Releu Iasi, eveniment organizat de 4 baieti ambitiosi ( printre care si eu ) pe cheltuiala proprie, la care s-au adunat aproximativ 700 de persoane dornice de distractie si la care am mixat main alaturi de DJ Traffic ( rezident Club Bartender's la acea vreme);
plus inca doua evenimente marca LateNightEvens organizate in Club Traffic Iasi, si alte Private Party-uri care n-ar fi de neglijat.

http://latenightevents.hi5.com

Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Timpul este masura afacerilor, la fel cu banul este masura marfurilor.
Mesaj Re: Dj DaBrain Scris: Sâm Mar 07, 2009 8:35 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Welcome ! :D
Mesaj Re: Dj DaBrain Scris: Sâm Mar 07, 2009 11:50 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
bien venue

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair