Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj Dj RoberTino Scris: Sâm Iun 28, 2008 7:26 pm
Dj RoberTino
Neconectat
Voluntar nou
Ma numesc Apetrei Vladut-Robert pe nume de "scena" Dj Robertino.Primul meu contact cu muzica de calitate a fost in vara anului 2006 cand,la mare fiind,am avut ocazia sa vad caravana Liberty Parade.De atunci am ramas profund impresionat de muzica electronica.Mai apoi in Noembrie 2006 am avut norocul sa asist si sa invat alaturi de Dj Ra'u in Club Dallas Botosani.Apoi la inceputul lunii decembrie am incercat si eu sa leg cateva piese.Am vazut ca imi place si de atunci nu m-am mai dezlipit de playere.


Experienta:

Club Dallas : Decembrie 2006 - Iunie 2007
Club T: Octombrie 2007 - Mai 2008
Club Sensation:Iunie 2008 - Prezent

In acelasi timp am fost si elev al Liceului de Arte Stefan Luchian 8 ani de zile:Am studiat trompeta si pianul,dar eu stiu sa cant si la acordeon si orga.Deci toata viata mea am trait cu muzica in inima.
Sper sa pot ajunge undeva sus,bineintzeles prin munca multa.

Bafta multa tuturor!!!
Mesaj Re: Dj RoberTino Scris: Dum Iun 29, 2008 7:16 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Wellcome. Te asteptam SAPTAMANAL la sedintele NM Botosani. Avem nevoie de suportul tuturor membrilor filialei, daca vrem sa facem treaba buna.

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair