Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori
Mesaj despre filme care vorbesc despre droguri Scris: Mar Iul 08, 2008 10:26 am
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
acu ceva timp in urma am vazut doua filme care pe mine personal m-au marcat din punct de vedere al consumului de droguri... primul a fost trainspotting (1996) si requiem for a dream (2000)
in afara de impactul puternic care l-au avut pe moment acestea au ramas adanc implanate in memoria mea si datorita coloanelor sonore underworld-born slippy (trainspotting) si clint mansell - lux aeterna sau requiem for a dream din filmul cu acelasi nume care sunt in parerea mea 2 piese supebe. ambele filme sunt inspirate din carti devenite best sellere.
pentru cei tentati sa ia droguri va rog sa va uitati macar o data la aceste filme inainte sa luati asa ceva , iar pt cei care inca nu sunteti tentati le recomand ca lectie de viata.


aveti aici piesele .... trailerele la filme le gasiti voi la related search

http://youtube.com/watch?v=LvozRQ-1gdQ&feature=related" onclick="window.open(this.href);return false;
http://youtube.com/watch?v=hKLpJtvzlEI&feature=related" onclick="window.open(this.href);return false;

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: despre filme care vorbesc despre droguri Scris: Mar Iul 08, 2008 3:20 pm
bi.unknown
Neconectat
Voluntar
Requiem for a dream este un film foarte bun .Este de recomandat tuturor ,nu conteaza varsta .Sfarsitul este ce mai socant . :roll:

Iubirea este ,mai presus de toate ,un dar pe care ti-l faci tie insuti .
Mesaj Re: despre filme care vorbesc despre droguri Scris: Mar Dec 23, 2008 11:00 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Primul, trainspotting, l-am vazut si eu. Intr-adevar m-a marcat, si vi-l recomand celor carora nu l-ati vazut inca. Merita ...

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: despre filme care vorbesc despre droguri Scris: Mar Dec 23, 2008 1:15 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Trainspotting Trailer:




Requiem for a Dream Trailer:


Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair