Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 12 [ 115 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Tigarile Scris: Sâm Apr 26, 2008 3:32 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Majoritatea fumatorilor recomanda celui ce nu fumeaza sa nu se apuce de asa ceva.

De ce?
Mesaj Re: Tigarile Scris: Sâm Apr 26, 2008 8:57 am
Chihaia
Neconectat
Voluntar nou
le recomanda un bine, pentru ei deja a devenit dependenta si observa ca le face rau sanatii desi nu se pot lasa, atunci cand se lasa sunt cateva zile de convalescenta si nu pot reusi, sunt si exceptii din aceasta cauza fumatorii recomanda nefumatorilor sa nu se apuce.
Mesaj Re: Tigarile Scris: Sâm Apr 26, 2008 9:43 pm
Alex
Neconectat
Voluntar
pentru ca te mananca pe dinauntru :)
Mesaj Re: Tigarile Scris: Lun Apr 28, 2008 12:34 pm
booya
Neconectat
Voluntar
Probabil sa le deschida ochii celor care vin din urma sa nu faca greseala pe care ei au facut-o :) desi sunt dependent de tigari am rezistat 2 luni fara sa pun tigara in gura asta in momentul in care ardeam 2 pachete de tigari pe zi ...

Acum nu am incercat sa mai fac acelasi lucru dar poate pe viitor am sa ma las de ele :) cine stie :P

"Tutunul dauneaza grav sanatatii"

www.myspace.com/booyadj Trance and Dance Summer Energy Anthem is up !\:D/
Mesaj Re: Tigarile Scris: Lun Apr 28, 2008 9:53 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
mdeah......eu va zic solutia mea.... VOINTA ;) 8-) parerea mea cu chestiile astea "nu ma pot lasa... am nevoie... corpul meu cere..." sunt bullshit..... daca ai vointa faci orice... daca nu.... mori ca un caine care nu a facut nimic interesant in viata

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Tigarile Scris: Mar Mai 06, 2008 9:40 pm
puff
Neconectat
Fost membru
adevar graiti(nicitin si andra) meritati aplauze.
parerea mea e ca cei care spun ca vor sa se lase si nu o fac sustinand ca nu pot spun asta pentru ca pe moment se simt bine si cum nu fumeaza putin si dau de greu aleg calea cea mai ushoara care produce si putina placere pe moment
o concluzie a mea?..cei ce zic ca nu se pot lasa de tigari desi pretind ca vor asa vor face si in viatza cand au de ales intre o cale scurta dar care are risc mare de accident si una mai lunga dar ce prezinta o siguranta mare de a ajunge la capat
Mesaj Re: Tigarile Scris: Mie Mai 07, 2008 2:11 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Nicotyn..faci reclama la tzigari..sau e doar o aluzie?:)))
Nu..deci..nu fumati..nu stiu ce vad unii in asta, pur si simplu e ugly..la fel ce a facut si rosario cu drogurile:-j
Mesaj Re: Tigarile Scris: Mie Mai 07, 2008 11:25 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Scorpyoane :P acuma poate din cand in cand :P dar nickul asta il am de prin generala cand ma dadeam si eo smecheras de scara si fumam sa fiu in pas cu moda :P asa a ramas totusi :P acuma la evenimente :P : nunti, botezuri, divorturi, inmormantari, majorate etc. :P dar totusi nu promovez :P


DECI NUUUUUUUU FUMAAATII



PS: e FOARTE USOR sa te LASI de fumat DACA AI VOINTA :)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Tigarile Scris: Mie Mai 07, 2008 11:26 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
app.... weeeeeeeeee puuuuuuuffff :evil: :mrgreen: :lol: NiCoTyN nu nicitin :)))) :))))) :)))) :)))))

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Tigarile Scris: Joi Mai 08, 2008 9:09 am
puff
Neconectat
Fost membru
Dj.NiCoTyN scrie:
app.... weeeeeeeeee puuuuuuuffff :evil: :mrgreen: :lol: NiCoTyN nu nicitin :)))) :))))) :)))) :)))))

tastatura mea a trecut prin multe razboaie :lol: scuze de greseala
Pagina 1 din 12 [ 115 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair