Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Lun Iun 22, 2009 5:43 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Vrei sa organizam un eveniment cu muzica trance in urmatoarea perioada in Suceava ?

In functie de cati doritori se scriu aici, luam decizia finala ;)

Asa ca dati mass, puneti la status, anuntati toti prietenii tranceri, si ziceti-le sa scrie aici un mesaj ca sa stim ca si ei vor.

Daca vrei trance, apasa pe "Raspunde la subiect" si scrie-ne o parere.
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Lun Iun 22, 2009 5:51 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Nu vreau trance, vreau TRANCE!!!

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Lun Iun 22, 2009 5:54 pm
DJLENS
Neconectat
Voluntar
O idee foarte buna ! :)

Ar fi ceva , un eveniment trance in are liber :X ! :D

www.DJLENS.net
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Lun Iun 22, 2009 6:30 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Mai intrebi? Normal ca da!
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Lun Iun 22, 2009 6:47 pm
booya
Neconectat
Voluntar
Sunt curios in ce locatie se poate face, ce public vine si in ce numar vine acel public.

www.myspace.com/booyadj Trance and Dance Summer Energy Anthem is up !\:D/
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Lun Iun 22, 2009 9:47 pm
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
Normal sustin si mereu voi sustine acest gen de evenimente,desi sustin orice manifestare a muzicii electronice nu ma pot feri de faptul ca ar fi SUPER daca ati face asa ceva si la Suceava cat de curand.
8-)

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Lun Iun 22, 2009 9:54 pm
booya
Neconectat
Voluntar
Da . eu vreau sa fac. Asta daca imi raspunde careva la ce l-am intrebat. Si ma intereseaza clubul sa nu ceara chirie din moment ce eu voi plati artistii si cazarea lor si drumul lor si protocolul lor .

Astept oferte de cluburi.

www.myspace.com/booyadj Trance and Dance Summer Energy Anthem is up !\:D/
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Lun Iun 22, 2009 11:27 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
Vlado scrie:
Daca vrei trance, apasa pe "Raspunde la subiect" si scrie-ne o parere.



woot woot. vlad nekid in the club !



P.S. : nekid = naked

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Mar Iun 23, 2009 11:51 am
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
sincer ar fi placut un asemenea eveniment in Suceava...dupa parerea mea :)
Mesaj Re: Cine vrea un eveniment TRANCE in SUCEAVA ? Scris: Mar Iun 23, 2009 11:55 am
djedd0
Neconectat
Voluntar
SI EU SUSTIN IDEEA :D
Pagina 1 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair