Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj cred ca ar treb sa va ganditi si la orasele mari Scris: Dum Mai 25, 2008 12:45 pm
alex25spania
Neconectat
Voluntar nou
eu sunt bucurestean de fel si cred ca unele din cele mai puternice evenimente de muzica electronica se poate desfasuta acolo ;) idei care se pot pune an aplicare......1 cautarea de sponsori contra greclama ,ori sa fie destui patroni cu firme mari care or sa vrea `pt ca au scutire de impozit ........2cautarea unu loc public bucuresteni adora concertele an aer liber .piata constitutiei locul ideal si sunt aproape sigur ca primaria sect 5 o sa dea o mana de ajutor la desfasurarea unui concert ........3convingerea unor Dj romani si straini pt a canta sau platea an scop benefic ......4 o parte din bani de sponsorizari tre sa mearga la partile media radio,tv sau ziare ,pentru anceput tre sa faceti ceva an scop caritabil apoi cand dev cunoscuti puteti desfasura evenimente care sa va aduca profit sincer cred ca va treb un plan de afaceri ca sa va mearga treaba
Mesaj Re: cred ca ar treb sa va ganditi si la orasele mari Scris: Mie Feb 25, 2009 8:13 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Uite ca acum deschidem filiala la Iasi, asa ca am facut-o si pe asta :)
Mesaj Re: cred ca ar treb sa va ganditi si la orasele mari Scris: Lun Iun 08, 2009 9:10 am
booya
Neconectat
Voluntar
Alex, mi se pare corect ce spui tu insa punctul 4 ma dezamageste ... nu asa se procedeaza :) Pentru ce sa dau eu bani la partenerii media? Ca sa imi faca reclama? De obicei , daca vreau sa fac un eveniment , petrecere ceva de gen cu parteneri media , se anuleaza chitantele intre ele.Ei imi fac mie reclama , eu le dau spre inchiriere spatiul unde isi pun ei bannerul in club :) Pe chestia asta se merge . Bineinteles ca sunt televiziuni care vor cere bani , insa sunt atat de multe variante incat o poti alege pe cea mai buna ;)

Punctul 3 ... pentru ce sa ii conving ca e ceva caritabil ? Cat pot foarte bine sa ii platesc ? Trebuie sa ii mint ca sa ii fac sa vina? Adica eu unul nu m-as duce la ceva caritabil pentru ca oricum stiu ca banii aia nu se duc unde se zice ca vor ajunge :) Si prefer sa vin pe onorariul meu . Nu ma schimb dupa cum bate vantul :)

www.myspace.com/booyadj Trance and Dance Summer Energy Anthem is up !\:D/
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair