Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori
Mesaj 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Lun Iul 20, 2009 10:53 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Un eveniment organizat de echipa Night Music Iasi, ce promoveaza stilurile de muzica electronica minimal si tech-house.

Intrarea pe baza de legitimatie de membru si pentru fete este gratuita. In rest costa 10 lei.

Va avea loc si o tombola cu premii. Va asteptam!



Fotografii
- apasa aici -

Inregistrare audio
DJ Octavianno Live @ Underground
- asculta aici -
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Lun Iul 20, 2009 11:04 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
sugerez cine poate ajunge sa mearga. Eu personal sunt prins cu ceva si nu pot ajunge. Locatia este frumoasa, am vizitat-o, loc bun de distractie, deci eu zic ca merita sa mergeti care puteti. Cum multi de la noi au legitimatie, nu va fi o problema intrarea pentru ei. Trenul este ieftin (personal pe la 3... cu reducere de elev parca 6,5 RON - intors dimineata pe la 5 fara ceva) si daca va adunati va fi o petrecere pe cinste.


PS: Cine va filma si va face fotografii, incercati sa surprindeti fiecare DJ in anumite momente, reactia publicului, intro (daca fimati), calitate buna la poze, clare si la obiect.


SUCCES TUTUROR SI DISTRACTIE PLACUTA ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mar Iul 21, 2009 12:31 am
puff
Neconectat
Fost membru
de ce in toate deplasarile se vorbeste de intrare si transport :?: :?: :?: eu unu daca o sa merg platesc intrare 10 ron special pt dj-ii care vor pune
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mar Iul 21, 2009 1:07 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
puff scrie:
de ce in toate deplasarile se vorbeste de intrare si transport :?: :?: :?: eu unu daca o sa merg platesc intrare 10 ron special pt dj-ii care vor pune


Iti dau un raspuns pe masura intrebarii tale: De ce nu? :)
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mar Iul 21, 2009 8:14 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
pentru unii n-au rost informatiile pentru transport si intrare, dar pentru altii da, poate vor sa isi faca un calcul sa vada daca isi permit sa mearga, asa ca ... nu mai fiti copii :)
eu unul nu prea am cum sa vin, trebuie sa imi refac fondurile dupa ce am cheltuit la mare, ca sa pot merge la HP.
mi se pare cam improprie data eventului, avand in vedere ca multa lume a fost la liberty si vor sa ajunga si la HP.
dar ... sper sa fie public si sa iasa totul ok.
distractie placuta :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mar Iul 21, 2009 12:04 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Bjey..pe multi cam nu-i intereseaza HP pentru line-up cat si ca public. Deci..fiecare merge unde vrea. Nici eu nu ajung la eventu asta. Sper sa aiba lume, sa fie clubul plin, sa nu stea nici unu jos, sa danseze pana dimineata :d
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mar Iul 21, 2009 10:44 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
pai daca nu ii intereseaza hp si nici la liberty n-au fost, poate or sa mearga la event :)
ramane de vazut, asteptam sa vedem ce-o sa zica lumea dupa :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Mie Iul 22, 2009 8:56 pm
phoenix
Neconectat
Voluntar
Eu unu merg..care mai vine cu mine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cat despre filmat si fotografiat nu va fi o problema..am camera foto cat si video, acuma calitatea nahhh, veti decide fiecare daca o sa va placa sau ba :)
Deci..care mai vine la IASI? :D ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Joi Iul 23, 2009 9:34 am
m!n
Neconectat
Voluntar nou
pheonix sau phoenix? :)) eu va ast. la iasi :) si na poate mai adun si eu lume pt k, stand aici stiu majoritatea tinerilor si :) dak pt fete e moca .. o sa adun cat mai multe cya all
Mesaj Re: 25 Iulie 2009 - Underground @ Memories Caffe (Iasi) Scris: Joi Iul 23, 2009 12:09 pm
phoenix
Neconectat
Voluntar
PhoeniX se scrie corect cu"oe" nu eo..Doamne fereste.
Majoritatea stiu ca se scrie "pheonix" deoarece fosta trupa romana,au ales acest nume fiindca la acea vreme exista deja o formatie cu numele PhoeniX, si eu au schimbat in loc de "oe" au scris "eo".
Cand am ales acest nick m-am inspirat din mitologia egipteana..nu din alta parte.
Daca cunosti majoritatea tinerilor din Iasi, ne bazam pe tine atuncea sa umplii clubul de tot ce este de"calitate":P.
Ne vedem la Iasi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pagina 1 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair