Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 5 din 5 [ 49 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mar Iun 16, 2009 1:09 pm
Squash
Neconectat
Voluntar
Ceva cu Iuli si Stef ? :-? Nica` ?

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mar Iun 16, 2009 1:11 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Squash scrie:
Ceva cu Iuli si Stef ? :-? Nica` ?


Video? Este unul care l-am facut eu. Astept sa il uploadeze Stefan pe YouTube, daca nu poate il pun eu.

Sper ca si pozele sa fie gata de pus toate, ca mai sunt de scos de pe un aparat si inca nu au aparut.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mar Iun 16, 2009 8:32 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Dj.NiCoTyN scrie:
Squash scrie:
Ceva cu Iuli si Stef ? :-? Nica` ?


Video? Este unul care l-am facut eu. Astept sa il uploadeze Stefan pe YouTube, daca nu poate il pun eu.

Sper ca si pozele sa fie gata de pus toate, ca mai sunt de scos de pe un aparat si inca nu au aparut.


Pozele nu uitati sa le dati promoterilor foto, iar ei sa le adauge pe www.NightMusic.ro/fotografii cum trebuie ;)
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mar Iun 23, 2009 12:08 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
bafta gaby

skeptic VJ
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mie Iun 24, 2009 2:51 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Of plecatu asta la facultate... dar... e un lucru firesc.
Si daca pleci din BT nu poti face filiala NM unde te duci? :D
Sa nu zici niciodata Adio... nu isi are rostul ;)
Multaaaaaaa Baftaaaaaaaaa la faculta... dar nu te bucura asa tare ca nu i chiar asa de bine cum pare din povesti (poate stii oricum asta dar simteam nevoia sa mentionez si eu) :lol: :D
In any case... we`ll always be your friends :)

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mie Iun 24, 2009 9:45 am
Todd
Neconectat
Voluntar
InocentEmotions scrie:
Of plecatu asta la facultate... dar... e un lucru firesc.
Si daca pleci din BT nu poti face filiala NM unde te duci? :D
Sa nu zici niciodata Adio... nu isi are rostul ;)
Multaaaaaaa Baftaaaaaaaaa la faculta... dar nu te bucura asa tare ca nu i chiar asa de bine cum pare din povesti (poate stii oricum asta dar simteam nevoia sa mentionez si eu)
In any case... we`ll always be your friends :)


cum sa nu fie facultatea faina ?

am pierdut cateva kg din cauza stresului .. si acuma le pun la loc de la bautele de fericire ca am trecut ... e un ciclu firesc si frumos.

Gaby .. go for it ! musca din facultate cu toata forta :lol:

P.S. : " Mesajul dumneavostră conţine prea multe zâmbete. Numărul maxim de zâmbete permis este 5." ... nu sunt destule ZAMBETEEEEEEEE

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mie Iun 24, 2009 11:20 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Todd scrie:
P.S. : " Mesajul dumneavostră conţine prea multe zâmbete. Numărul maxim de zâmbete permis este 5." ... nu sunt destule ZAMBETEEEEEEEE


Trebuia sa le scoti cele din "quote"-ul Alinei :P
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mie Iun 24, 2009 1:03 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
am scos 2 .. si asta inseamna ca nu ar mai fi quote-ul original .. cum mai exprim emotiile alinei in propriul ei quote daca nu l-as lasa intact !

:lol:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Mie Iun 24, 2009 3:26 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Frate da mult mai trece ca cineva sa uploadeze niste poze pe ftp-u ala... Unde sunt cei capabili zilele astea? Vacanta?
Pagina 5 din 5 [ 49 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair