Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 4 [ 38 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Lun Mar 30, 2009 12:52 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Prea multe detalii nu dau, decat ca.. implinim 1 an de Night Music ! ;)



Promo Video:

Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Lun Mar 30, 2009 3:33 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
can't wait

skeptic VJ
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Lun Mar 30, 2009 3:40 pm
maryanucu
Neconectat
Voluntar
pai ce e de zis La Multi Ani ! Si cu siguranta nu voi lipsi ...mnml... :X:X
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Lun Mar 30, 2009 3:41 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
iar n-avem visuals ? :lol:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Lun Mar 30, 2009 6:57 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
bj3y scrie:
iar n-avem visuals ? :lol:


Din pacate, am inteles ca nu sunt LCDuri acolo.. compensam noi cumva cu atmosfera :D
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Mar Mar 31, 2009 8:13 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
pfff ce urattt :( :roll:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Mar Mar 31, 2009 10:56 am
djedd0
Neconectat
Voluntar
NU VA TREBUIE visuals !!!! parerea mea...aveti un microfon un mc bun ! e destul poti comunica si asa cu publicul. Poti comunica numai prin muzica simtiti cum reactioneaza publicul ;). si am pretentii de la dj`i din asociatie !!

Distractie placuta !!
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Mar Mar 31, 2009 10:59 am
djedd0
Neconectat
Voluntar
Si inca ceva am sa postez aunutul si pe blog la mine daca imi permiteti.
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Mar Mar 31, 2009 12:59 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
nu e nevoie neaparat, dar acolo unde s-a putut, visuals au dat acea picatura de culoare, ceva deosebit care creaza o atmosfera completa. asa ca.... pacat :(

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Mar Mar 31, 2009 1:13 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
dap visuals da un pic de culoare doar ata nu te ajuta la comunicatul cu publicul..!!
Pagina 1 din 4 [ 38 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair