Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 4 din 4 [ 38 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Joi Apr 09, 2009 10:55 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Nu stiu de Gabi, dar eu nu pot ajunge la Botosani! Astazi merg la Iasi si maine sunt ocupat cu amicul meu din PM sa il ajut cu ceva intr-un pub!

PS: Pentru ca nu pot ajunge, vedeti cine care cum faceti poze sau video la eveniment (nu pozati mese pline de bere, nu filmati aiurea etc.) !!! Good luck ;)


DECI PENTRU CEI CARE MERG:
Vineri, 10 Aprilie la 15:30 in faţa Gării Burdujeni

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Vin Apr 10, 2009 2:53 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Sorry ca nu pot sa fiu de data asta cu voi acolo. Sper sa va distrati ca de obicei.
Have fun to all of you :D
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Sâm Apr 11, 2009 5:42 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
la 0:07, in promo video, ma vad si eu pe acolo oleaca in partea stanga. app, cum a fost aseara?

skeptic VJ
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Sâm Apr 11, 2009 10:51 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am inventat cu Todd un nou dans :D

Oare cum sa-l denumim ?
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Dum Apr 12, 2009 11:29 am
vLAeDU
Neconectat
Voluntar nou
TODDtonik :lol:
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Dum Apr 12, 2009 1:11 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Ceva poze/video sa vedem si noi cum a fost? :)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Mie Apr 15, 2009 4:32 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Inca nimic? Sau nu a facut nimeni? :roll:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 10 aprilie 2009 - The House Effect @ Club CLASS Botosani Scris: Mie Apr 15, 2009 5:47 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
habar n-am, oricum eu eram acolo doar fizic :lol: in rest... eram cu vaca total :lol:

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 4 din 4 [ 38 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair