Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 10 [ 93 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori
Mesaj 13 martie 2009 - Lansarea Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 4:24 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Momentul pe care toti l-ati asteptat, a venit !!
Se lanseaza o noua filiala Night Music in judetul IASI !

Imagine



Promo Video:



Lineup
    MasterDeejay (#8 cel mai bun DJ rezident in 2008)
    Alexuuu b2b TDK (Salida del Sol / Vibe FM)
    Stefanno b2b Julianno (House Parade / Trance Vibrations)

Vineri, 13 Martie 2009, incepand cu Ora 23:00, Asociatia "Youth Can Do It" va invita in Club Skye, unde va avea loc Lansarea Filialei NIGHT MUSIC Iasi. Muzica electronica va pune stapanire pe intreaga noapte, cu stiluri house, techno si trance.

Invitam pe toti iubitorii de muzica electronica sa vina sa ne sustina. De asemenea, vor participa toti membrii Night Music din toate cele trei filiale (Suceava, Botosani, Iasi). Va fi nebunieee!! It`s PARTY TIME.. 8-)

Intrarea 5 Lei pe baza carnetului de student (pana in ora 00:00) si 10 fara.

Parteneri: Impact FM , MSMTV, Urban Works , Iasi4u , Sapte Seri , Iasul Monden , Studis , 25h.ro , AfterParty.ro , Buna Ziua Iasi , Ziarul de Iasi , 360city.ro , Iasi.com , Opinia Studenteasca , LSE , TuSiRomania.ro , Iasi.Comunicat.ro , SoFresh , Techno.ro , Sound Factory , We Trance , Trance.ro .

Fotografii


Video

Alexuuu & TDK





Stefanno b2b Julianno



Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 7:57 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
cam scump, inca stau in dubii daca sa vin sau nu :roll:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 9:06 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
bj3y scrie:
cam scump, inca stau in dubii daca sa vin sau nu :roll:


Tu oricum ai intrare gratuita, ca esti membru :)
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 9:26 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Veneam oricum :lol: am glumit si eu cu intrarea.... :) cum sa ratez asa ceva ?:D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 10:29 am
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
Yep nice nice good work :D
by the way bogdan e mai mult decat un membru
it s more than that :D

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 11:40 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Everybody knows bj3y :D

Bj3y is the name, the legend, the one and only .. bj3y !! 8-)
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 11:56 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Lasa asa gabi, nu ma incanta cu nimic un titlu pe forum....

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 12:33 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Misto.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 2:46 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
;))

skeptic VJ
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mar Mar 03, 2009 5:20 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
:) :D

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Pagina 1 din 10 [ 93 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair