Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Lun Sep 08, 2008 9:55 pm
SilvioC
Neconectat
Membru activ
Eu nu prea le am cu povestile si cu descrierile asa cum le au vlad si bj3y dar pot sa zic doar atat: A FOST SUPER MISTO (m-am distrat, am baut, de mancat nu prea :)), am ras, am facut destule zic eu). Asteptam urmatorul private barbeque si speram ca data viitoare sa vina lumea sa se si prezinte, sa stam toti la un loc (nu sa se faca bisericute), ca multi dintre cei care erau pe acolo nu`i cunosteam absolut deloc.
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Mar Sep 09, 2008 12:19 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am adaugat fotografii si filmuletze de la event sa va aduceti aminte ce-a fost ! ;)
Mesaj Re: 7 septembrie - Night Music Private Party @ Botosani Scris: Mar Sep 09, 2008 12:57 pm
jhonnyi19
Neconectat
Voluntar nou
se pare ca am pierdut ceva mult prea fain dar asta e poate next time:( felicitari organizatorilor

"making this feeling new..."
Mesaj Re: 7 septembrie - Night Music Private Party @ Botosani Scris: Mar Sep 09, 2008 4:08 pm
puff
Neconectat
Fost membru
off topic :lol: vand subwoofer de 600w 15''n-am unde sa-l mai depozitez in casa ca mai am 2 de 18'' ...deci daca e interesat cineva sa dea vreun semn :twisted:
Mesaj Re: 7 septembrie - Night Music Private Party @ Botosani Scris: Mie Sep 10, 2008 11:50 am
maryanucu
Neconectat
Voluntar
o petrecere super reusita..chiar daca la inceput au fost momente tensionate datorate asteptarii...rupti de foame...si de sete :)).Dar astea nu au mai contat cand muzica a inceput sa urle in difuzoare toata lumea era cu zambetul p fata..si ink un lucru mare panarama mare pe la 4-5 dimineata noi..jucam Cãchitza cere FâN :))
Mesaj Re: 7 septembrie - Night Music Private Party @ Botosani Scris: Mie Noi 12, 2008 11:45 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Stateam aseara la o bere si ne-am reamintit de petrecerea asta :lol:
Prea tareeee :) ma intreb cand o sa mai fie asa un gratar NM ?:)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 7 septembrie - Night Music Private Party @ Botosani Scris: Mie Noi 12, 2008 11:53 am
Todd
Neconectat
Voluntar
cu siguranta cand va fi cald haha ..

acuma na .. e frigutz :mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 7 septembrie - Night Music Private Party @ Botosani Scris: Mie Noi 12, 2008 2:08 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Face mult un private party, orice ar zice altii. Pe langa cele publice trebuie si acestea private ca sa ne simtim bine intre noi si sa ne privim ca prieteni. Doar la sedinte nu apucam sa ne cunoastem si sa reactionam intre noi asa cum ne vine.

Si eu-mi aduc aminte cu drag de partyul asta. Vezi ca s-a meritat 24 ore de munca bj3y? :D
Mesaj Re: 7 septembrie - Night Music Private Party @ Botosani Scris: Mie Noi 12, 2008 4:48 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
:lol: S-au meritat orele de munca, dar data viitoare eu o sa ajut doar, las si pe altii sa aiba onoarea organizarii :lol:

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 3 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair