Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 4 [ 31 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori
Mesaj 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Sâm Iun 28, 2008 3:47 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Lineup:

Warmup: Jay Kirita (Botosani)
Main: DJ Gabi vs. DJ Savy (Suceava)
After: Gabriello (Botosani)
--------------------------------------------------
4 iulie 2008 @ Club SENSATION (Botosani)

Eveniment cu multa muzica electronica selectata atent pentru a intretine o atmosfera continua de vis ! 8-)

Promo audio:



    Video

    Dj Gabriello



    Dj Kirita



    Dj Gabi (Tesla System)



    Inregistrare audio live de la eveniment
    [ download ]
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Sâm Iun 28, 2008 3:51 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
uuuuuuuuuu



tare :X :D :D 8-) 8-) 8-) :mrgreen: :mrgreen:


gaby...clar....deja se anunta nebunie :D :X :D

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Sâm Iun 28, 2008 3:53 pm
Elektro
Neconectat
Voluntar
Se pare ca multa lume mai astepta un event la noi :).

Sa speram ca va iesi mai bine ca celalalt si asta vrem de fapt :X.


Peace,
Elektro.

||~~~|| Let the music be with me until the ends of time ||~~~||

<---------------------------->
MySpace Profile
HI5 Profile
<---------------------------->
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Sâm Iun 28, 2008 4:36 pm
Dj Savy
Neconectat
Membru fondator
da da;))...abia astept:D...o sa fie super tare:X dar is curios cati suceveni o sa vina sa ne vada pe noi mixand;))
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Sâm Iun 28, 2008 4:40 pm
doro+minimal=love
Neconectat
Voluntar nou
daca o sa fie si minimal contati pe un pascanean:p..i will be there:d
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Sâm Iun 28, 2008 4:48 pm
Elektro
Neconectat
Voluntar
Sincer nu prea o sa fie minimal ... acum nu stiu ... maybe in warm dar dupe sigur nu :))


Peace,
Elektro.

||~~~|| Let the music be with me until the ends of time ||~~~||

<---------------------------->
MySpace Profile
HI5 Profile
<---------------------------->
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Dum Iun 29, 2008 1:28 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Va fi un event cu muzica pe care o vor pune cei din line-up, nu cu un stil anume. Cand o sa fie minimal party atunci o sa se stie sigur ce stil o sa se puna. Pana atunci, va asteptam la petrecere cu muzica electronica. Eu unul m-am distrat si pe minimal,progressive si pe trance si pe tech, si pe tot ce a fost, si cred ca oricine ar putea privin dincolo de gardul care ii sta in fata ochilor. Va asteptam :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Dum Iun 29, 2008 2:47 pm
puff
Neconectat
Fost membru
mult succes pe 4 iulie :twisted: as fi venit cu cea mai mare placere dar din pacate sunt prins in alta parte
oricum un lucru este sigur...o sa fie ceva frumos pt ca-mi cunosc colegii si stiu ce pot face
din pct de vedere muzical va fi si minimal tech trance sau progres...aici ramane la latitudinea dj care tre sa simta sala
asa ca va urez succes si vreau poze cu lumea in delir :evil:
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Dum Iun 29, 2008 2:51 pm
shumy
Neconectat
Voluntar nou
eu cred ca o sa fie doar trance....pacat ca nu pot sa fiu acolo :PPP
Mesaj Re: 4 iulie - Eveniment Night Music BOTOSANI Scris: Dum Iun 29, 2008 11:21 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
DECI MUZICA ELECTRONICA.....vreau sa fie prezenţă acolo..... care poate veni il rog sa vina..... sa nu dezamagim....cei din sv care pot...haideti sa mergem....sa-i sustinem pe dj-ii nostri si pe cei din bt.... e un eveniment oficial.... si referitor la muzica...haideti sa fim neutri.... suntem o echipa.... muzica electronica e muzica electronica si fiecare isi promoveaza ce stie mai bine.... :)


sper la o prezenta considerabila din partea celor din sv cat si din bt :)



show time..... waiting.... :) :)

Loving EDM 8-)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 1 din 4 [ 31 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair