Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Sâm Iun 21, 2008 5:32 am
SilvioC
Neconectat
Membru activ
Mie unul mi-a placut aceasta seara. Sper ca la prima vedere am facut o impresie buna in fata celor din asociatie si nu numai. Recunosc ca la inceput am avut ceva emotii, ca tremuram putin, eram cam derutat nu stiam ce sa fac, de ce buton sa invart nu stiam unde ma aflu, eram derutat cu totul. Sper ca v-a placut asa in mare de mine chiar daca am pus putine piese. Le multumesc celor care m-au sprijinit si care m-au incurajat si in primul rand le multumesc celor care m-au felicitat. Apropo am si un fan deja :D
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Sâm Iun 21, 2008 8:27 am
andreibabor
Neconectat
Voluntar
Felicitari. Neasteptat de frumos
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Sâm Iun 21, 2008 1:11 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Asta e naspa...putine piese :evil: ......in rest mi-a placut de tine Silviu ;) bafta ;) si asta e.... de emotii nu scapi cand ai langa tine o gramada de oameni care iti spun de ce sa invarti ce sa dai mai incet si cum sa misti jog-ul.... oricum bv ;) Bv si lui Sergio si Shadi de asemenea ;) ;)






Pe cand un next in Night? :)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 20 iunie - Night Music @ Club Night (Suceava) Scris: Vin Iun 27, 2008 10:26 am
dexter
Neconectat
Voluntar nou
super tari pozele :))

Dexter! :)
Pagina 2 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair