Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 5 din 5 [ 48 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Re: 13 iunie - Lansarea filialei NM Botosani Scris: Dum Iun 15, 2008 10:42 am
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
Imi dau seama ce frumos a fost si ce misto vati distrat :)
Da haideti ca noi suntem urmatorii care vro face deschiderea oiciala a Filialei :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 iunie - Lansarea filialei NM Botosani Scris: Dum Iun 15, 2008 11:00 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
da, intr-adevar a fost de neuitat, o sa ramana o seara memorabila in istoria Night Music:) si sunt sigur ca si la prahova o sa fie bine, daca o sa aveti o echipa cu oameni seriosi si daca va faceti bine treaba.

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 iunie - Lansarea filialei NM Botosani Scris: Dum Iun 15, 2008 12:10 pm
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
mama da ce repede am scris de am mancat si litere :)) :lol:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 iunie - Lansarea filialei NM Botosani Scris: Dum Iun 15, 2008 11:43 pm
Jay Kirita
Neconectat
Voluntar nou
din toate aceste mesaje de pe forum am tras concluzia k impactul a fost extrem .... spectacolul a fost total...faptul ca problemele de sanatate m-au impiedicat sa particip la acest eveniment ma face shi mai nerabdator sa debutez cu dreptul la urmatorul eveniment. multumim Suceava
Mesaj Re: 13 iunie - Lansarea filialei NM Botosani Scris: Lun Iun 16, 2008 11:05 am
ramonik
Neconectat
Membru fondator
;) ;) ;) ;) ;) ;) a fost o seara pe cinste.....s-a meritat faptul ca am fugit de la munca pentru a putea lua parte la acest eveniment.....felicitationes Dj-ilor din Suceava si Botosani.
Ateptam cu nerabdare urmatorul eveniment ;)
Mesaj Re: 13 iunie - Lansarea filialei NM Botosani Scris: Lun Iun 16, 2008 12:41 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Si noi deja suntem nerabdatori sa organizam din nou ceva, care sa iasa si mai bine decat primul :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 iunie - Lansarea filialei NM Botosani Scris: Lun Iun 16, 2008 2:41 pm
Simona
Neconectat
Voluntar
A fost frumos ! :) Organizat ? hmm , da! :D

Astept urmatoru` eveniment , pana una alta ... "fac manele " !! :D :D


Real life , depicted in song ...
Mesaj Re: 13 iunie - Lansarea filialei NM Botosani Scris: Lun Iun 16, 2008 10:29 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
superb... ma bucur k am fost si ma bucur k am participat...
multumiri ekipei din botosani
multumiri barmanului ... k m-a suportat toata noaptea ...
multumiri podelei k nu a cedat ...
multumiri tuturor pt o seara superba

anti-tero ... anti tot
Pagina 5 din 5 [ 48 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair