Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 11 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Mar Oct 12, 2010 12:00 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Eveniment: NIGHT MUSIC Strike #1
Invitaţi: DJ Shadow, Tesla System
Stil muzical: House, Electro-House, Trance, Progressive

Locaţie: Club STRIKERS din Iulius Mall (Suceava)
Data: Sâmbătă, 23 octombrie 2010, ora 22
Intrarea gratuită !

Pentru voi:
- primele 20 de fete ce vin la petrecere până în ora 23 primesc câte un cocktail gratuit;
- se vor oferi premii după ora 02:00 printr-o tragere la sorţi, celor ce consumă de minim 20 lei în această seară;
- cei ce aduc 10 prieteni/prietene, primesc consumaţie din partea casei (cei ce vor sa aducă, sa ne anunţe până pe 20.10.2010 să le facem rezervare).

Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Mar Oct 12, 2010 1:33 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
:o Sper sa pot ajunge :P

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Vin Oct 15, 2010 12:55 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
SPECIAL GUEST



Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Vin Oct 15, 2010 3:26 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
A fost adaugat si spotul audio!
Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Sâm Oct 16, 2010 4:35 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Promo video:


Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Dum Oct 24, 2010 2:50 am
Shadow
Neconectat
Membru activ
mulumim tutuor celor ce au fost prezenti si felicitari tesla system pentru set....
Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Dum Oct 24, 2010 10:52 am
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Multumim Shadow pentru playere si felicitari pentru set, multumim Night Music, multumim moldovenilor, multumim prietenilor si amicilor care stiu sa se distreze, multumim tuturor. A fost o seara memorabila! :D :D

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Dum Oct 24, 2010 6:09 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Un eveniment reusit,lume destula,muzica buna . Felicitari organizatorilor, sa speram ca vom mai avea parte de asemenea seri!
Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Dum Oct 24, 2010 6:39 pm
Ferdy
Neconectat
Voluntar
We're waiting for pictures! :D

Lucrez şi mă dedic developării de clipuri video pe YouTube.com !
http://www.youtube.com/IllusionEffect
Mesaj Re: [23.10.2010] NIGHT MUSIC Strike #1 @ Club STRIKERS (Suceava) Scris: Lun Oct 25, 2010 3:19 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Mulţumim tuturor care au fost acolo. Sper că v-a plăcut. O seară plină de energie. Mulţumim celor care au făcut posibil evenimentul, mulţumim de premiile oferite şi mulţumim lui Vlad că a negociat pentru public multe chestii care i-au făcut să se simtă bine.



Sperăm la un Strike #2 cât de curând, tot de aceiaşi amploare sau chiar mai mare.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 1 din 2 [ 11 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair