Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori
Mesaj 5 iunie 2010 - Summer Party @ Garden Caffe (Suceava) Scris: Dum Mai 23, 2010 7:41 pm
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
Imagine

Va invit la o petrecere Night Music, ce va avea loc la Garden Caffe (exact langa autogara Sucevei). Localul arata destul de bine si astept cat mai multi doritori pentru a se distra. :D

-Data: 5.06.2010
-Ora: 22:00
-Intrarea:Libera
-P.S : Pentru a putea scoate in evidenta echipa puteti veni cu tricourile Night Music. ;)
Mesaj Re: Summer Party by Night Music @ Garden Coffee (5 iunie 2010) Scris: Lun Mai 24, 2010 5:38 pm
Shadow
Neconectat
Membru activ
cine vine ?
Mesaj Re: Summer Party by Night Music @ Garden Coffee (5 iunie 2010) Scris: Lun Mai 24, 2010 6:06 pm
SprinTe
Neconectat
Membru activ
Preturile sunt decente
Mesaj Re: Summer Party by Night Music @ Garden Coffee (5 iunie 2010) Scris: Lun Mai 24, 2010 9:08 pm
Dellya
Neconectat
Voluntar nou
Am fost si eu in weekend acolo, e super!
Mesaj Re: Summer Party by Night Music @ Garden Coffee (5 iunie 2010) Scris: Mie Mai 26, 2010 5:04 pm
Shadow
Neconectat
Membru activ
am fost si eu acolo , eu zic ca o sa iasa super evenimentul , locatia e super .
Mesaj Re: 5 iunie 2010 - Summer Party @ Garden Caffe (Suceava) Scris: Mie Iun 02, 2010 11:49 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Let's party. Everyone is invited ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 5 iunie 2010 - Summer Party @ Garden Caffe (Suceava) Scris: Sâm Iun 05, 2010 8:13 pm
phoenix
Neconectat
Voluntar
Ne vedem diseară!!! :twisted: :lol:
Mesaj Re: 5 iunie 2010 - Summer Party @ Garden Caffe (Suceava) Scris: Dum Iun 06, 2010 4:25 pm
phoenix
Neconectat
Voluntar
Simțeam nevoia unei petreceri, exact ce îmi trebuia! :twisted:
Bravo Shadow,Universalo,tot N.M...Nicotyn :twisted: ,Adynis și tot stafful! :lol:
Mesaj Re: 5 iunie 2010 - Summer Party @ Garden Caffe (Suceava) Scris: Dum Iun 06, 2010 9:43 pm
Adynis
Neconectat
Voluntar
da da da ..thx for all pt o petrecere excelenta. eu cel putin m-am simtit bine :D

Asteptam urmatoarele. Fara trance :)) glumesc

oricum ..orice ar fi ..nu il chemati pe animalu de nicotyn :)))) . Ca la el nici macar upliftingu nu mai ii uplifting. Totul se transforma in ceva magic cu bpm ridicat si de fugarit lumea :))

Muzica este plăcerea pe care mintea umană o simte din numărare fără să fie conştientă că numără.
Mesaj Re: 5 iunie 2010 - Summer Party @ Garden Caffe (Suceava) Scris: Lun Iun 07, 2010 12:44 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru



8-) Se ştie...... 8-)

[Shadow are trance în mapă.... mofo dude ;) 8-) ]


Îndată poze/video ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 1 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair