Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 5 [ 42 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Mar Mai 25, 2010 6:34 pm
Shadow
Neconectat
Membru activ
Imagine

Promo audio :

Bio:(CHRIS FERRES )Chris Ferres cunoscut sub numele de Ferariu Florin s-a nascut pe 2 aprilie 1990 in Suceava.El si-a descoperit atractia fata de muzica inca din copilarie , avand o dorinta arzatoare de a crea muzica. Timp de 6 ani de zile straduindu-se cu diferite soft-uri muzicale, a descoperit pasiunea pentru rap, hip-hop facand instrumentale pentru artistii locali, apoi in anul 2007 sa bazat pe muzica electronica, totodata si dorinta de fi DJ pentru a -si imparatsi creatiile si altora.Visul lui este sa ajunga printre marii DJ Producatori ai "lumii" .

Scurta prezentare:

nume: Ferariu Florin
nume scena: Chris Ferres
data nasterii: 02.04.1990
stiluri abordate: Tech,Tech-House,House,Minimal-Tech, Latino house
Am mixat in : Soon Mystic Sound Club Vox
Productie muzicala: Tech-house,House,Rap

Bio (DJ Shadow):
Dj Shadow , cunoscut sub numele de Samson Marius a descoperit pasiunea sa pentru muzica electronica inca de la 15 ani .
In prezent este membru al organizatiei Youth can do it ( echipa Night Music ) cu ajutorul careia a capatat si experienta in calitate de dj .

Stiluri abordate : House / Electro-House
Am mixat in :
Club Vox ( Suceava)
Club Onisimi(Suceava)
Club For You ( Suceava)
Club DownTown Cinema ( Falticeni )
Garden Caffe(Suceava)
Am fost invitat la :
Caravana Night Music Festival
Night Music Festival 2009
Bal Al. I. Cuza 2009
Bal Nicu Gane Falticeni 2009

Bio (DJ Universallo):
Dj Universallo cunoscut sub numele de Besliu Radu-Ciprian s-a nascut in orasul Suceava pe data de 31 octombrie 1993.El a inceput sa fie pasionat de muzica electronica undeva pe la varsta de 14 ani.Acesta a descoperit arta mixajului audio la 15 ani,unde aceasta pasiune a devenit din ce in ce mai arzatoare,iar experienta in calitate de dj a capatat-o cu ajutorul asociatiei Youth can do it (in echipa Night Music).

Scurta prenzentare:
Nume: Besliu Radu Ciprian
Oras Natal: Suceava,Romania
Stilurile abordate: Electro, Tech-house, Progressive-House
Dj-ul Preferat: Deadmau5

Va Asteptam pe toti ...speram sa fie un eveniment cat mai resuit...mai frumos ca mystic sound 1 Ultima oară modificat Vin Iun 18, 2010 4:51 pm de către Shadow, modificat de 18 ori în total.
Mesaj Scris: Mar Mai 25, 2010 6:54 pm
octaviann0
Neconectat
Voluntar
Go Chrisss! :lol:
Mesaj Re: 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Mie Mai 26, 2010 5:12 pm
Squash
Neconectat
Voluntar
Chris, acolo nu mixezi cu abletonu` ! :shock:

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Mesaj Re: 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Joi Mai 27, 2010 4:17 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Tu crezi ca tot ce stiu e ableton?=))
Mesaj Re: 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Mie Iun 09, 2010 9:43 am
Shadow
Neconectat
Membru activ
a fost adaugat si promo audio
Mesaj Re: 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Vin Iun 11, 2010 2:18 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Lansarea mea ca dj in Night Music..sa speram ca va fi o seara ca toate celelalte la care am participat cu echipa :D
Mesaj Re: 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Sâm Iun 12, 2010 10:11 pm
Alyena
Neconectat
Voluntar
bafta Chriss 8-)
Mesaj Re: 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Dum Iun 13, 2010 7:28 pm
Shadow
Neconectat
Membru activ
o sa fiu in primul rand la galerie la Chris :))
Mesaj Re: 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Joi Iun 17, 2010 10:25 pm
Ferdy
Neconectat
Voluntar
Sunt curios sa il vad la treaba pe Chris.

Sa speram ca va fi reusit!

Lucrez şi mă dedic developării de clipuri video pe YouTube.com !
http://www.youtube.com/IllusionEffect
Mesaj Re: 26 iunie 2010 - Mystic Sound #2 @ Club Vox (Suceava) Scris: Joi Iun 17, 2010 10:52 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Succese Chris!!
Pagina 1 din 5 [ 42 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair