Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 18 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj Re: Concurs National de Electro Dance (ELECTRO FIGHT CONTEST II) Scris: Vin Apr 16, 2010 3:04 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
bj3y scrie:
hm, pare sa fi fost interesant, si ce m-a impresionat cel mai mult e ca am vazut fete pe acolo implicate. as fi curios sa vad filmarile, sa le vad in action :D


Ti s-a indeplinit dorinta :D




Nu am reusit sa termin toate clipurile de montat, dar cand sunt gata toate va voi anunta. Fetele first,nu ? :P
Mesaj Re: Concurs National de Electro Dance (ELECTRO FIGHT CONTEST II) Scris: Dum Apr 18, 2010 4:59 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Inca unul cu tipa:




Restul 1 vs 1 se pot vedea pe:

http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 2486F6CBDC
Mesaj Re: Concurs National de Electro Dance (ELECTRO FIGHT CONTEST II) Scris: Lun Apr 19, 2010 11:28 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
waw, super interesant, tipa aia chiar le are :D
intrebare : piesele din concurs sunt cunoscute dinainte ? se pregatesc de acasa pe ele ? sau le baga aleatoriu atunci ?

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Concurs National de Electro Dance (ELECTRO FIGHT CONTEST II) Scris: Lun Apr 19, 2010 3:55 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
bj3y scrie:
waw, super interesant, tipa aia chiar le are :D
intrebare : piesele din concurs sunt cunoscute dinainte ? se pregatesc de acasa pe ele ? sau le baga aleatoriu atunci ?


Nu se stie playlistul. Se baga totusi piese cunoscute, iar daca dansatorul a fost interesat in domeniu si s-a antrenat destul, sigur a dat si peste acele piese. Concluzia e ca se tine cont si de cultura lor muzicala, ca altfel nu ar nimeri miscarile pe piese. ;)
Mesaj Re: Concurs National de Electro Dance (ELECTRO FIGHT CONTEST II) Scris: Lun Apr 19, 2010 6:46 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
eu unul nu stiu daca nu e sincronizat audio bine cu video pe youtube .. dar nu mi se pare ca miscarile sunt "sincronizate".

Dar se invata. pentru asta respect.

also beer helps :lol: se stieee

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Concurs National de Electro Dance (ELECTRO FIGHT CONTEST II) Scris: Lun Apr 19, 2010 10:39 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Todd scrie:
eu unul nu stiu daca nu e sincronizat audio bine cu video pe youtube .. dar nu mi se pare ca miscarile sunt "sincronizate".

Dar se invata. pentru asta respect.

also beer helps :lol: se stieee


Pai nu e finala. Finala e cea cu Dimmux vs. Kristal. Cu toate ca era deja 6 dimineata, s-au descurcat :)
Mesaj Re: Concurs National de Electro Dance (ELECTRO FIGHT CONTEST II) Scris: Lun Mai 10, 2010 10:29 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Videos de la categoria 2vs2 din cadrul acestui concurs le-am adaugat pe:

http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 7498B429FE !
Mesaj Re: Concurs National de Electro Dance (ELECTRO FIGHT CONTEST II) Scris: Mie Mai 12, 2010 2:34 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Şi ultimul clip crew vs. crew e gata şi el.. pff.. o lună mi-au stat pe cap astea + oamenii ce trăgeau de mine să le termin. Nicotyn, altădată ne mai oferim să facem pro bono ? :)


Pagina 2 din 2 [ 18 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair